reklam

Haftalık Burç Yorumu

Haftalık burç yorumları Üşengeç Şef Farkı ile


Astrolog Mert Erkal Hakkında


Mert Erkal, nam-ı diğer "İnternet'in Son Ütücüsü" . Gemi inşa mühendisi olmasına rağmen kendini bildi bileli bilgisayarlara ve internete karşı büyük bir tutkusu vardı. Bu tutku Mert'i 10 senelik profesyonel kariyerine nokta koydurup, kendi yolunda yürümek konusunda cesaretlendirdi. 2009 yılında Stradiji Dijtal Pazarlama'yı kurdu. O gün bu gündür Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) danışmanlık hizmeti veriyor. Eşinin evlilik yıldönümünde yaptığı hoş bir jest sonrası 2014 yılında yolu Öner Döşer'in Astroloji Okulu ile kesişti. Yoğun işinden arta kalan zamanlarda en büyük tutkusu olan Astroloji ile ilgili eğitimine ve araştırmalarına devam ediyor.

Astrolojik Genel Görünüm


Bu haftanın en önemli astrolojik olayı Başak burcunda gerçekleşecek olan halkalı Güneş tutulması sevgili okuyucular. Satürn’ün tutulma esnasında Yay burcunda zorlu bir açı yapıyor olması hafta boyunca hepimizin çeşitli stres ve zorlanmalarla karşılaşabileceği anlamına geliyor. 

Öte yandan yine bu hafta Venüs Terazi burcuna geçiş yapıyor. Merkür ise geri hareketine başlıyor. Tutulma dönemlerini incelediğimizde hayatımıza umulmadık, ani değişimler getirdiklerini görürüz. Olumlu tarafından ele alırsak tutulmalar başlangıçta bazı zorluklar ve gerginlikler yaratsa da, nihai olarak bizi daha üst bir bilinç seviyesine ulaştırmak için önemli görevler üstlenirler. O nedenle bu haftaki tutulmayı da pozitif bir durum olarak değerlendirmek ve yılmadan zorlukların üstesinden gelmeye çalışmak sizin lehinize olacaktır.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok önemli.
Üşenmez de web sitemin sağ en üstündeki "Bloguma Üye Olun"a tıklayarak sadece 2 saniyede üye olursanız, mesajlarınız "adsız" çıkmazlar ve ben de sizi isminizle tanıyabilir ve daha da mutlu olurum bilesiniz:)