reklam

Özlem Süer'in En Yeni Gelinlik Koleksiyonu Çekiminden

Özlem Süer gelinlikleri, bekar kızlarımızda bir an önce evlenme isteği yaratırken, evlilerde de nikah tazeleme aşkını depreştiriyor desem, yalan olmaz herhalde. Geçtiğimiz hafta, Nişantaşı'ndaki Özlem Süer House’da düzenlenen “Wed’ Stories” (Düğün Hikayeleri) etkinliğinde, bu tarz duyguların, yoğun şekilde yaşandığı keyifli bir gün geçirdim. 

ozlem-suer-gelinlik-modelleri-usengec-sef-dilek-yeginsu
Yeni gelinlik koleksiyonu Özlem Süer White 2017, "Blanche de Pera İstanbul"un en ihtişamlı gelinliklerinin sergilendiği bu özel günde, Özlem Süer House'un, o her zaman romantizmle bezenen dekorasyon ve çiçek detaylarına, bir de bahçesinde çekim için kullanılmayı bekleyen 1947 model Mercury marka klasik bir gelin arabası eşlik ediyordu.


ozlem-suer-gelinlik-modelleri-usengec-sef-dilek-yeginsu

ozlem-suer-gelinlik-modelleri-usengec-sef-dilek-yeginsu

Pera’nın ruhunu ve ihtişamını yansıtan, geçmiş ve gelecek arasındaki bağlardan yola çıkarak hazırlanan koleksiyonda üç ana tema öne çıkıyor: Royal romantic, Hollywood Tribe, Victorian purity.


1 yorum:

  1. Masallar diyarından gelen bir melek sanki resimler video bir harika büyük bir hayranlıkla yine bakakaldım okadar yaniiii muhteşem zarifliği güzelliği veee o güzel enerjisi....

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için çok önemli.
Üşenmez de web sitemin sağ en üstündeki "Bloguma Üye Olun"a tıklayarak sadece 2 saniyede üye olursanız, mesajlarınız "adsız" çıkmazlar ve ben de sizi isminizle tanıyabilir ve daha da mutlu olurum bilesiniz:)