Özlem Süer’in En Yeni Gelinlik Koleksiyonu Çekiminden

Özlem Süer gelinlikleri, bekar kızlarımızda bir an önce evlenme isteği yaratırken, evlilerde de nikah tazeleme aşkını depreştiriyor desem, yalan olmaz herhalde. Geçtiğimiz hafta, Nişantaşı’ndaki Özlem Süer House’da düzenlenen “Wed’ Stories” (Düğün Hikayeleri) etkinliğinde, bu tarz duyguların, yoğun şekilde yaşandığı keyifli bir gün geçirdim.
ozlem-suer-gelinlik-modelleri-usengec-sef-dilek-yeginsu

Yeni gelinlik koleksiyonu Özlem Süer White 2017, “Blanche de Pera İstanbul”un en ihtişamlı gelinliklerinin sergilendiği bu özel günde, Özlem Süer House’un, o her zaman romantizmle bezenen dekorasyon ve çiçek detaylarına, bir de bahçesinde çekim için kullanılmayı bekleyen 1947 model Mercury marka klasik bir gelin arabası eşlik ediyordu.ozlem-suer-gelinlik-modelleri-usengec-sef-dilek-yeginsu

ozlem-suer-gelinlik-modelleri-usengec-sef-dilek-yeginsu
Pera’nın ruhunu ve ihtişamını yansıtan, geçmiş ve gelecek arasındaki bağlardan yola çıkarak hazırlanan koleksiyonda üç ana tema öne çıkıyor: Royal romantic, Hollywood Tribe, Victorian purity.

Written By
More from Usengec Sef

Düdüklü Tencerem Var da Kullanmaya Cesaretim Yok Diyenlere…

Eminim ki çoğunuzun evinde henüz kullanmaya cesaret edemediği, ama bir şekilde, ya...
Read More

1 Comment

  • Masallar diyarından gelen bir melek sanki resimler video bir harika büyük bir hayranlıkla yine bakakaldım okadar yaniiii muhteşem zarifliği güzelliği veee o güzel enerjisi….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir