reklam

En Popüler Mekanlardan Eataly'deyiz

İtalya, Amerika, Japonya ve Dubai'den sonra 24. şubesi Zorlu AVM'de açılan gurme market ve restaurant konseptli Eataly şu sıralar, takip edenlerinizin de iyi bildiği gibi çok revaçta... 

Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde (PSM) izleyeceğimiz bir konser öncesi, hazır gelmişken, bu bahaneyle ilk ziyaretimizi yapalım ki, edindiğimiz izlenime göre beğenirsek, daha sonra yine geliriz diye düşündük ve gittik.

mantarli-pizza-eataly
Salsiccia E Fungi

Cilt Bakımı Maceramız:)

"İyi organizasyon" denilince aklıma gelen ilk isimlerden blogger arkadaşım Serap Tan, geçenlerde yine bize bir sürpriz yaptı. Ebrashca, Berry-Dew ve bana, biraz kendimizi şımartalım diye Bağdat Caddesi'nde, Armani Cafe karşısında bulunan Bellatrix isimli Güzellik Merkezi'nde Okyanus Bakımı yaptırmamız için bir randevu organize etti.

Okyanus Bakımı deyince tabi, biraz merak ettim içeriğini... Cilt Bakımı dediğimiz işlem; Cilt Analizi, Cilt Temizleme, Buharlı Peeling, Komedonların temizlenmesi, maske uygulanması, yatıştırıcı serum uygulanması ve sonra nemlendirici ile yüz masajının yapılması işlemlerini içeriyormuş. cilt-bakimi-usengec-sef


Fırında Patatesli Tavuk Tarifi

Lezzetli ve sağlıklı bir Tavuk yemeğini özlemişiz. Bunu en çok Sevgili Kayınvalidemin yaptığı şekliyle beğendiğimiz için kendisinden uygulamalı olarak nasıl yapıldığını öğrendim ve işte şimdi sizlerle de paylaşıyorum. 

firin-poset-tavuk-tarif

Metabolizma Hızlandıran Çorba Tarifi

Geçen hafta yediklerime dikkat etmeme ve nispeten düzenli olarak spor yapmama rağmen, baktım ki, yine de tartıda 1 gram bile azalma yok. 

Sen misin beni üzen? :) Hemen Diyetisyen Dilara Koçak'ın "Vicdan Çorbası" da dediği ve metabolizmayı hızlandırdığını iddia ettiği tarifini, üşenmeden yapmaya koyuldum. 

metabolizma-hizlandiran-diyet-corba-tarifi