reklam

Cafe Netd'de Canlı Yayında Bloggerlık Konusunda Sohbetteydik

Perşembe günü KanalD'nin online TV'si Netd'de yayınlanan ve Cihangir'de Rose Marin Cafede çekilen "Cafe Netd" programına konuk olarak davetliydim.


Diğer konukları arasında "Dijital Canavar" Şeyma Sarıkök, "Rahat Yazar" Ahmet Şensoy, "Meczup Güncesi" Mikhail Bakunin'in de yer aldığı ve "Bloggerlık" hakkında Hürriyet Bumerang Ekibinin başarılı, cana yakın ve çalışkan ikilisi Sevgili Hilal Meriç ve Ahmet Erten'le yaptığımız sohbeti içeren program gerçekten çok eğlenceli geçti. 


Her birimiz, blog yazma fikrinin nasıl ortaya çıktığını, sonraki süreçleri, keyifli ve zor yanlarını mümkün olduğu kadar içten şekilde anlatmaya çalıştık. 

Bu işin manevi yanında maddi getirileri var mı-yok mu, bir Blog açmaya karar verildiğinde mümkünse yapılmaması gereken hatalar neler, işin teknik boyutu nasıl ve Hürriyet Bumerang'a üye olmanın getirdiği avantajlar, sohbet konularımızdan sadece bir kaçıydı...

İzleyen ve tweet'leri ile sohbete katılan ve ilgi gösteren herkese çok teşekkürler:)) 

6 yorum:

 1. Sevgili Üşengeç Şef, çok keyifli bir sohbet olmuş.
  Sizi ekranlarda daha sık görmek isteriz...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim:)

   Sil
 2. Yanıtlar
  1. Çok şeker bir etkinlikti. Sizleri tanıdığıma çok memnun oldum :)

   Sil
 3. Yine keyifli bir etkinlikte bir araya geldik =) En kısa zamanda tekrar görüşürüz umarım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de çok keyif aldım. Dijital Canavar'dan öğrenecek çok şey var! Tekrar görüşmek dileğiyle:)

   Sil

Yorumlarınız benim için çok önemli.
Üşenmez de web sitemin sağ en üstündeki "Bloguma Üye Olun"a tıklayarak sadece 2 saniyede üye olursanız, mesajlarınız "adsız" çıkmazlar ve ben de sizi isminizle tanıyabilir ve daha da mutlu olurum bilesiniz:)